Ürün Tanıtım Standları

Hazır ürünlerimizin yanısıra, tamamen siz değerli müşterilerimizin isteğine göre özel ürün tasarımları yapmaktayız. Bu konuda pek çok sektöre hizmet vermekteyiz.

Tabela Çalışmaları

Firmamız işletmenizin bulunduğu lokasyona en uygun , sizi rakiplerinizden ve çevrenizden farklı kılacak tabela modelleri işletmenizin kurumsal kimliğini pekiştirecek özgün tasarımları ile hizmet vermektedir.

Dijital Baskı

Gerek ürün yelpazesi, gerek malzeme kalitesi gerekse geniş stoklarımızla, güler yüzlü kadromuz, kaliteli hizmet anlayışımız, zamanında teslimat geniş hizmet ağı ve teknolojik çözümler ile size her zaman sağlıklı hizmet sunmak şirketimizin birinci vazifesidir.

Grafik Tasarım

Firmanız için gerekli katalog ve broşürlerin oldukça kaliteli ve firmanızın kimliğinin yansıtılacağı bir şekilde oluşturulması ve basılması sağlanılan kaliteli hizmetlerimizdendir.

HAKKIMIZDA

1995 yılına dayanan sektör deneyimimiz ve genişleyen çalışma alanlarımızla, müşterilerimizin ihtiyaçlarını etkin bir şekilde karşılamaya devam ediyoruz. 2009 yılı itibariyle doğrudan reklamverene yönelik çalışmalar sunmak amacıyla REKLAMETRE'yi kurduk. Açıkhava ve iç mekanda kullanılan tüm reklam görselleri, ürün standları, ışıklı - ışıksız tabelalar, dijital baskılı işlerinizde ZAMANINDA, ÖZENLİ ve EKSİKSİZ hizmet veriyoruz.

Uluslararası seviyede, alanlarında önde gelen şirketlerin REKLAMETRE'yi tercih sebebi, kurumsal firmalardaki profesyonel işleyişin gereklerini çok iyi biliyor olmamız ve üretiminden montajına kadar bu gerekler doğrultusunda "her yönüyle doğru işler" yapıyor olmamızdır.

MAKİNE PARKURU

Fuji Inca Onset S40i (width 3,14 x 1,6m)                                 HP Scitex XP5500 UV (width 5.00m)

HP Scitex FB700 UV (width 2.50m)                                             HP LX850 Latex (width 3.20m)

200x300 cm Cnc Router                                                                 HP L26500 Latex (width 1.60m)

Maxima Inno Eco Solvent (width 3.20m)                                 180x320 cm Zünd G3 XL-3200

200x300 cm 200W Lazer Kesim                                                   1,3 m Jaguar IV (Folyo Kesim)

Neden Reklametre ?

Biz Profesyoneliz

İşimiz ile ilgili her türlü gelişmeyi ve yeniliği yakından takip ediyor, hepsini sizin mutluluğunuz için işimize yansıtıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

İhtiyaçlara yönelik projeler üretmek için müşterilerimizden aldığımız geri bildirimleri önemsiyor ve bu memnuniyeti başlıca değer olarak görüyoruz.

Güvenilirlik

Kendi ekibinin genç ve yenilikçi ruhu ile birleştiren; kendisine duyduğu güveni, sunduğu kaliteli ve üstün hizmet ile müşterisine yansıtan güçlü bir kurumuz.